Běh mimoňským parkem 2026: radost z pohybu, nasazení i týmového ducha

Běh mimoňským parkem 2026: radost z pohybu, nasazení i týmového ducha

V pátek 29. května 2026 se naši žáci zúčastnili již tradičního sportovního závodu Běh mimoňským parkem, který letos oslavil svůj 5. ročník. Celé dopoledne patřilo pohybu, odhodlání a skvělým výkonům všech účastníků.

V pátek 29. května 2026 se naši žáci zúčastnili již tradičního sportovního závodu Běh mimoňským parkem, který letos oslavil svůj 5. ročník. Celé dopoledne patřilo pohybu, odhodlání a skvělým výkonům všech účastníků.

Do závodu se zapojili žáci napříč ročníky a s velkým nasazením zvládali jednotlivé tratě. Bylo radostí sledovat jejich sportovní nasazení, vzájemnou podporu i férového ducha, který provázel celé dopoledne.

Škola tento den cíleně začlenila do výuky jako projektový den – sportovní den, jehož hlavním cílem bylo podpořit zdravý životní styl, pohybovou aktivitu a týmovou spolupráci. A právě tyto cíle se bezezbytku podařilo naplnit.

Velké poděkování patří všem zaměstnancům školy, kteří se jakýmkoliv způsobem na organizaci a průběhu akce podíleli. Bez jejich nasazení a ochoty by nebylo možné akci v takovém rozsahu a kvalitě uspořádat.

Zvláštní poděkování si zaslouží:

  • paní Mgr. Lenka Zetová, hlavní organizátorka akce,
  • pan Ing. Josef Pobuda, který se významně podílel na organizaci a celý závod pro naši školu výborně moderoval.

Všem závodníkům srdečně gratuluji k jejich výkonům a děkuji za jejich přístup. Jsem na vás hrdý.

Ing. Tomáš Kobr, MBA
ředitel školy

Datum vložení: 2. 6. 2026 21:31
Datum poslední aktualizace: 2. 6. 2026 21:35
Autor: Ing. Tomáš Kobr MBA